Radvaneckej Šajn Kap

Noční závod na horských kolech



Místo konání:
Radvanec - Hospoda U mlejna

Kontaktní osoby: Michal Kosina (605 790 972), Petr Mader (776 213 202)

Disciplína: MTB

Datum konání: 1. květnový pátek

Kategorie:
muži (3 okruhy)
ženy (2 okruhy)
veteráni (3 okruhy)

Ostatní údaje:
Závod otevřen pro příchozí

Pořadatel: Lužický horský spolek

Ředitel závodu: Michal Kosina

Prezentace:
Na sále v Hospodě U mlejna, Radvanec, od 19 do 21 hodin.

Startovné:
150 Kč na místě

Trasa 2018:
Délka: 11,6 km a 17,4 km
Kategorie muži a veteráni jedou tři okruhy, kategorie žen jede dva okruh. Délka okruhu je cca 5,8 km.
Trasa vede po asfaltu v Radvanci a dále po lesních zpevněných i nezpevněných cestách.
Trasa je značena reflexními značkami, na kritických místech jsou výstrahy a také pořadatelé.
Závod se jede stylem časovky. Závodníci jsou na trať pouštěni po 30. sekundách.
Start i cíl je v areálu u Hospody U mlejna.

 

 

Předchozí trasy:
Trasy závodu se měnily každý 2. rok. Tedy 2009+2010, 2011+2012, 2013+2014, 2015+2016.

Předpis:
Závodí se podle rozpisu tohoto závodu. Závodníci jsou povinni dbát pokynů pořadatelů.
Závod se jede za každého počasí. Pořadatel neručí za škody závodníkům vzniklé ani jimi způsobené.
Všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí. Pořadatel nehradí škody na zdraví
a majetku vzniklé účastníkům v souvislosti se závodem.
Cyklistická helma a světla jsou povinná!!!
Zadní červená světla zapnuta v režimu stálého svícení!!!


Ceny:
Originální skleněný pohár pro vítěze.

Časový harmonogram:
21:30 - Start
23:00 - Vyhlášení výsledků

Výsledkové listiny:

2018

Pořadí Start. č. Jméno Příjmení Team Čas Narození
ŽENY          
1 4 Antje Palme O-See Sports 0:45:02 1964
2 11 Jana Kovářová Herby Servis 0:46:31 1973
3 2 Šárka Rybářová Skalákovi 0:51:42 1982
             
VETERÁNI          
1 8 Miloš Nouzák   0:50:25 1977
2 19 Ondřej Sláma Bohemie Nový Bor 0:55:28 1976
3 18 Martin Wendler SK Žízníkov 0:56:15 1976
4 20 Jan Fišer Ski Paudera 0:57:04 1958
5 12 Ondřej Zábranský CC Varnsdorf 0:57:41 1975
6 13 Pavel Karban Active Tour cycling Team 0:58:16 1973
             
MUŽI          
1 14 Herbert Schwarz Herby Servis 0:49:52 1978
2 3 Thomas Degwerth DAV Zittau 0:52:46 1983
3 15 Petr Pekárek SK Blíževedly 0:53:35 1978
4 10 Jakub Conk Cyklorenova Cvikov 0:54:12 1983
5 5 Sebastian Hahmann BSGSparkasse Oberlausitz 0:54:33 1984
6 9 Filip Dirigl   0:55:04 1998
7 1 Aleš Bečvařík Skalákovi 1:00:26 1986
8 7 Josef Kahan Nový Bor 1:04:02 1984
9 6 Adam Haufert   1:09:01 2001
10 17 Lukáš Kotlář Terezians 1:09:12 1980
11 16 Jan Šmíd Ski Polevsko D 1982
             

 

2016

Pořadí Start. č. Jméno Příjmení Team Čas Narození
ŽENY          
1 10 Ivana Slaměná AC Česká lípa 0:40:36 1984
2 19 Alena Konečná SK Blíževedly 0:41:11 1986
3 16 Šárka Rybářová KV Klíč 0:41:30 1982
4 9 Jana Kovářová Herby Servis 0:43:08 1973
5 14 Martina Landová SK Žízníkov 0:44:27 1986
6 13 Ywona Bitmanová Cvikov 0:49:25 1968
7 8 Vladimíra Bláhová Herby Servis 0:52:23 1966
8 21 Martina Šaníková Čelákovice 1:01:50 1973
9 35 Martina Krzáková Česká Lípa 1:03:01 1987
             
VETERÁNI          
1 11 Václav Ehrlich Ski Paudera 0:46:13 1976
2 3 Pavel Karban Herby Servis 0:48:49 1973
3 1 Milan Spurný CC Varnsdorf 0:49:08 1961
4 20 Jan Holinka SG Doksy 0:50:16 1970
5 34 Jan Fišer Ski Paudera 0:50:18 1958
6 6 Ondřej Zábranský CC Varnsdorf 0:53:50 1975
7 25 Titus Koch DAV Zittau 0:57:39 1975
8 26 Tomáš Aust Nový Bor 0:58:16 1970
9 23 Vladimír Šrachta Cvikov 1:07:22 1960
10 29 Pavel Zapletal Sport Speed Bar 1:16:17 1973
             
MUŽI          
1 32 Filip Dirigl Lasvit Bikers 0:42:59 1998
2 36 Herbert Schwarz Herby Servis 0:45:28 1978
3 38 David Dvořák Lasvit Bikers 0:46:30 1994
4 37 Tomáš Kolařík Cyklorenova Cvikov 0:46:31 1978
5 17 Pavel Šorf Haven Team 0:46:38 1999
6 24 Thomas Degwerth DAV Zittau 0:46:54 1983
7 12 Radek Hořák Haven Team 0:47:17 2000
8 27 Sebastian Hahmann BSGSparkasse Oberlausitz 0:47:26 1984
9 18 Petr Pekárek SK Blíževedly 0:48:08 1978
10 4 František Macháček Herby Servis 0:49:17 1995
11 5 Kamil Krejný Cyklorenova Cvikov 0:49:55 1977
12 28 Jan Šmíd Ski Polevsko 0:50:59 1982
13 7 Štěpán Skopový Cvikov 0:52:19 1986
14 15 Aleš Bečvařík KV Klíč 0:54:18 1986
15 33 Jarda Dörner Haven Team 1:00:26 2000
16 30 Lubomír Tiefenbach Nový Bor 1:09:46 1977
17 31 Petr Vokál Sport Speed Bar 1:09:59 1978
D 22 Pavel Šrůt Praha --- 1977
D 2 Petr Dragoun Herby Servis --- 1979
             

 

2015

Pořadí Start. č. Jméno Příjmení Team Čas Narození
ŽENY          
1 46 Nikola Barešová Kellys Bike Ranch Team 0:39:10 1993
2 12 Ludmila Matějčková Kola Brabec 0:39:25 1957
3 16 Michaela Novotná MadBike Liberec 0:39:40 1993
4 49 Jana Kolářová Kola Brabec 0:41:15 1973
5 51 Šárka  Valachová Kola Brabec 0:49:56 1983
6 36 Šárka  Rybářová Česká Lípa 0:52:33 1982
7 35 Martna Krzáková Česká Lípa 0:58:06 1982
             
VETERÁNI          
1 5 Radek Ščuka Ski Paudera 0:46:53 1964
2 13 Pavel Suchý cyklorenova Cvikov 0:48:10 1969
3 14 Milan Spurný CC Varnsdorf 0:48:17 1961
4 25 Vlastislav Holub Ski Paudera 0:50:01 1961
5 28 Uwe Mosig Sebnitzer RV 0:51:16 1968
6 48 Jan  Fišer Ski Paudera 0:51:38 1958
7 3 Jan Holinka SG Doksy 0:52:33 1970
8 11 Gregor Glinka DAV Zittau 0:53:06 1974
9 42 Petr Mader LHS 0:53:49 1973
10 30 Leoš Bogar Bohemie NB 0:54:28 1966
11 33 Čestmír Honzátko Cvikov 0:54:34 1975
12 6 Arnošt Haufert H klub Varnsdorf 0:56:28 1972
13 29 Michael Kazimiers Sebnitzer RV 0:58:34 1970
14 44 Martin  Horák Janov 0:59:05 1973
15 2 Martin  Tichý SG Doksy 1:06:23 1969
16 1 Vladimír Bureš SG Doksy 1:08:28 1972
17 20 Vladimír Šrachta Cvikov 1:11:00 1960
             
MUŽI          
1 69 Herbert Schwarz Kola Brabec 0:42:17 1978
2 34 Miloš  Nouzák Big Shock 0:43:09 1977
3 37 Lukáš Bureš CK Kolokrám 0:43:51 1982
4 8 Daniel Helbig Eleven Germany 0:44:31 1986
5 9 Thomas Degwerth DAV Zittau 0:44:54 1983
6 26 Sebastian Hahmann BSG 0:45:03 1984
7 40 Tomáš Kolařík Cyklorenova Cvikov 0:45:29 1978
8 47 David Dvořák Lasvit Bikers 0:46:59 1994
9 17 Jan Veselý MadBike Liberec 0:47:07 1990
10 39 Steffen Raum Sebnitzer RV 0:47:39 1980
11 43 Petr Pekárek SK Blíževedly 0:48:01 1978
12 10 Torsten Sanpecht DAV Zittau 0:49:22 1978
13 45 Jan Větrovský Kellys Bike Ranch team 0:49:38 1990
14 18 Jakub Doškář MadBike Liberec 0:49:41 1988
15 32 Aleš Verba Eleven Mercedes Mitas 0:49:58 1978
16 41 Matěj Vlček Cyklorenova Cvikov 0:51:00 1981
17 21 Tomáš Bek X-Sports MS Auto 0:51:12 1980
18 4 Adam Záviška Praha 0:52:05 1994
19 27 Pavel Chotěnovský Volfartice 0:52:30 1976
20 38 Ondřej Sláma Bohemie NB 0:52:33 1976
21 158 Zdeněk Pleva Team Česká tlama 0:54:12 1983
22 15 Ladislav Ličík MadBike Liberec 0:54:59 1989
23 7 Jan  Kliment Žandov 0:56:01 1982
24 19 Radek Hořák Radvanec 0:58:02 2000
25 50 Jakub Conk Rumburk 0:59:39 1983
26 23 Vilém Zikmund Česká Lípa 1:00:33 1980
27 24 Roman Staněk CS Trinité Vratislavice 1:07:12 1978
28 22 Petr Svoboda Česká Lípa 1:14:04 1979
             

 

2014

Pořadí Start. č. Jméno Příjmení Team Čas Narození
ŽENY          
1   Nikola Barešová Kellys Bike Ranch Team 0:46:52 1993
2   Ivana Slaměná AC Česká Lípa 0:51:31 1984
3   Petra Krejčová SK Blíževedly 0:59:20 1977
4   Andrea Burešová Jedlová 0:59:29 1977
5   Zuzana Formanová Semily 1:07:40 1978
             
VETERÁNI          
1   Jan Fišer Ski Paudera 1:02:10 1958
2   Vlastislav Holub Ski Paudera 1:02:18 1961
3   Milan Spurný CC Varnsdorf 1:03:10 1961
4   Zdenek Arnold Haven 1:03:57 1973
5   Leoš Bogár Six Numbers 1:04:37 1966
6   Martin Horák Motiv Sport 1:18:33 1973
7 Petr Jandač NB 1:27:59 1966
8   Aleš Pastuch Žhavý Brzdy 1 3/4 1:30:57 1961
9   Vladimir Šrachta Cvikov 1:34:04 1960
10   Martin Marczi Retos Varnsdorf DSF 1967
             
MUŽI          
1   Lukáš Bureš CK Kolokrám Svijany 0:55:03 1982
2   Jan Souček Cyklofit Liberec 0:55:59 1994
3   Herbert Schwarz Schroedinger Cycling Team 0:56:12 1978
4   Thomas Degwerth DAV Zittau 0:58:05 1983
5   Milan Hrouda Cyklofit Liberec 0:58:47 1977
6   Ondřej Olšar PK Česká Lípa 0:58:58 1997
7   Aleš Vohanka CC Varnsdorf 1:01:08 1979
8   Jan Šmíd Ski Polevsko 1:02:54 1982
9   Petr Cmunt TJ Jiskra Nový Bor 1:04:38 1996
10   Kamil Krejný Swahil Beer Team 1:05:38 1977
11   Jan Větrovský Kellys Bike Ranch Team 1:07:06 1990
12   David Dvořák NB 1:09:13 1994
13   Michal Matějů Slavia Liberec Orienteering 1:10:47 1977
14   Petr Pekárek SK Blíževedly 1:11:44 1978
15   Ota Králíček Horní Podluží Jedlová 1:17:23 1979
16   Titus Koch DAV Zittau 1:17:26 1975
17   David Černý Bactora Team 1:22:32 1981
18   Robert Knobloch Svojkov 1:28:46 1977
19   Sebastian Hahmann BSG Sparkasse O.L.N.S. 1:30:35 1984
20   Filip Šic Team Drak 1:49:05 1980
             

 

2013

Pořadí Start. č. Jméno Příjmení Team Čas Narození
ŽENY          
1   Nikola Barešová Kellys Bike Ranch Team 0:45:30  
2   Andrea Feretníková Horní Podluží 1:00:42  
3   Jitka Zeiselová Schrödinder Cycling Team 1:14:09  
             
MUŽI          
1   Herbert Schwarz Schrödinder Cycling Team 0:58:30  
2   Thomas Degwerth DAV Zittau 0:59:38  
3   Jan Veselý Expres nápoje Liberec 1:04:20  
4   Jan Fišer Ski Paudera 1:07:48  
5   Tomáš Kuba Bohemia Nový Bor 1:10:17  
6   Michal Barda   1:14:32  
7   Ota Králíček Horní Podluží 1:16:05  
             

 

2012

Pořadí Start. č. Jméno Příjmení Team Čas Narození
ŽENY          
1 34 Nikola Barešová Kellys Bike Ranch Team 0:38:14  
2 33 Maida Myšičková LHS 0:45:34  
3 35 Lenka Hanyková OK Jiskra Nový Bor 0:50:00  
D 36 Marcela Culková      
             
MUŽI          
1 17 Herbert Schwarz Schrödinder Cycling Team 1:00:09  
2 5 Thomas Degwerth DAV Zittau 1:07:00  
3 14 Jan Veselý Expres nápoje Liberec 1:09:19  
4 7 Lukáš Povondra Kolokrám 1:10:17  
5 18 Jan Fišer Ski Paudera 1:10:49  
6 13 Leoš Bogár Bogár & spol. 1:12:37  
7 8 Pavel Suchý Krásná Lípa 1:12:45  
8 21 Pavel Brabec Darkteam 1:13:11  
9 19 Tomáš Kubát Bohemia NB 1:15:55  
10 11 Martin Kortan ZŠ Nám. míru 1:17:56  
11 4 Titus Koch (D) DAV Zittau 1:18:16  
12 10 Michal Barda ZŠ Nám. míru 1:19:30  
13 1 Matěj Jindřich Kola Brabec 1:19:47  
14 9 Michal Seidl ZŠ Nám. míru 1:33:00  
15 6 Karel Deniz AC Česká Lípa 1:51:09  
D 3 Michal Hrdlička Kuchyně Macháček    
D 12 Kryštof Bogár Bogár & spol.    
D 15 David Novák      
D 16 Jarda Novák      
D 20 Joel Einhorn (USA) DarkTeam    
D 2 Víťa Novák      
             


2011

Pořadí Start. č. Jméno Příjmení Team Čas Narození
ŽENY          
1 31 Nikola Barešová Kellys Bike Ranch Team 0:39:57  
2 32 Lenka Hanyková OK Jiskra Nový Bor 0:48:48  
             
MUŽI          
1 6 Duk Bogár OK Bor 0:55:10  
2 7 Kryštof Bogár OK Bor 0:55:51  
3 8 Miloš Nouzák   0:59:07  
4 12 Herbert Schwarz Kola Brabec 1:03:39  
5 5 Leoš Bogár OK Bor 1:12:45  
6 11 Lukáš Povondra Kolokrám - Svijany 1:15:12  
7 14 Jiří Kovařík   1:15:25  
8 4 David Novák   1:19:01  
9 2 Aleš Pastuch   1:23:02  
10 1 Martin Liška   1:30:39  
11 3 Víťa Novák   1:35:37  
12 9 Markus Tehl (D)   1:36:19  
13 10 Titus Koch (D)   1:36:49  
D 13 Pavel Brabec Kola Brabec    
             

 

2010

Pořadí Start. č. Jméno Příjmení Team Čas Narození
ŽENY          
1 10 Lenka Hanyková OK Jiskra Nový Bor 0:42:40  
2 2 Zuzana Trubáková Turbo 0:43:20  
3 13 Martina Bozděchová LHS 0:50:16  
4 14 Olina Koutná OK Jiskra Nový Bor 0:50:32  
             
MUŽI          
1 69 Herbert Schwarz Magic Creme 0:49:46  
2 4 Michal Rejholec Kooperativa 0:58:10  
3 5 Petr Pedros Zaoral Six Numbers 0:59:02  
4 6 Jan Fišer Ski Paudera 1:03:12  
5 9 Ladislav Žíla OK Bor 1:06:42  
6 1 David Dvořák   1:07:40  
7 3 Otakar Balák OK Bor 1:12:55  
D 7 Martin Rak      
D 8 Tomáš Kubát TJ Bohemie    
             

 

2009

Pořadí Start. č. Jméno Příjmení Team Čas Narození
ŽENY          
1 12 Nikola Barešová Magic Veterans 1:09:29  
2 14 Jana Dufková Kuchyně-Macháček    
3 13 Martina Bozděchová LHS    
             
MUŽI          
1 25 Herbert Schwarz SportScheck 0:52:15  
2 6 Radek Raiter Kolokrám - Svijany 0:56:02  
3 5 Lukáš Povondra Kolokrám - Svijany 0:56:32  
4 3 Petr Kvapil Bohemie Nový Bor 0:58:16  
5 1 Petr Kozdera Jablonec 0:59:16  
6 2 Josef Šklíba Štětí 0:59:31  
7 4 Libor Pecha Kolokrám.cz 1:06:32  
8 27 Tomáš Spejchal Bohemie Nový Bor 1:07:37  
9 22 Lukáš Svoboda Terezians 1:08:57  
10 7 Aleš Pastuch Eleven 1:09:06  
11 23 Jan Čáslava No Saint 1:09:29  
12 10 Otakar Balák OK Bor 1:09:33  
13 18 Pavel Brabec SportScheck 1:09:40  
14 26 Michal Kosina LHS - Sixnumbers 1:10:56  
15 24 Ladislav Kodera Author 1:13:37  
16 21 Lukáš Kotlár Terezians 1:15:09  
17 17 Ladislav Vogltanz XC-Vidle 1:20:35  
18 19 Karel Tůma Veteráni 1:35:56  
19 20 Filip Tůma Rabat 1:41:18  
D   Michal Hrdlička      
D   Miroslav Koubek      
D   Josef Bilka      
D   Pavel Kučera      
D   Víťa Novák