Klíčový běh - 2. ročník

datum: 11.1. 2014

Výsledková listina:

MUŽI ročník 1974 a mladší
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. úč.b. celkem
1. Kolařík Tomáš  1978 OK Jiskra Nový Bor 40 5 45
2. Jindra Pavel 1978 Eleven Rubena test team 37 5 42
3. Németh Milan 1978 XDK.cz 34 5 39
4. Bureš Lukáš 1982 Kolokrám Svijany 31 5 36
5. Cmunt Petr 1996 Jiskra Nový Bor 28 5 33
6. Matějů Michal   Liberec 26 5 31
7. Miroslav Daňko   Chotyně 24 5 29
8. Chotěnovský Pavel 1976 Volfartice 23 5 28
9. Hrouda Milan   Cyklofit LBC MTB Team 22 5 27
10. Polesný Martin   Tri Space 21 5 26
11. Ondřej Petr 1997 Cyklorenova Cvikov 20 5 25
12. Olšar Ondřej   PK CL 19 5 24
13. Šmíd Jan 1982 SKI Polevsko 18 5 23
14. Smrčka Martin   Opičák 17 5 22
15. Dvořan Stanislav   Triatlon Hrádek 16 5 21
16. Vohanska Aleš   CC Varnsdorf 15 5 20
17. Krejný Kamil 1977 Swahil Beer Team 14 5 19
18. Dvořáček   ? 13 5 18
19. Plaček Vojtěch   ASK Děčín 12 5 17
20. Valenta Karel 1974 BK Varnsdorf 11 5 16
21. Dvořák David   ? 10 5 15
22. Dvořák František   Cvikov 9 5 14
23. Doubek Jan 1996 SKI Polevsko 8 5 13
24. Verba Aleš 1978 Eleven Rubena test team 7 5 12
25. Králíček Ota   Horní Podluží 6 5 11
26. Jindřich Matěj   Kola Brabec 5 5 10
27. Karko Jan     4 5 9
28. Toráň Petr   Bohemia Nový Bor 3 5 8
29. Pleva Zdeněk 1984 Team Česká Tlama 2 5 7
30. Sláma Ondřej   Bohemia Nový Bor 1 5 6
31. Košťál Jiří 1975 SKI Polevsko 0 5 5
32. Kvasnička Jan   KHKNMPSM 0 5 5
33. Souhrada Pavel 1982 PK CL 0 5 5
34. Kortus Pavel   SKI Polevsko 0 5 5
35. Votýpka   Opičák 0 5 5
36. Kotva Jan   HS Telnice 0 5 5
37. Horák Fany   HO Nový Bor 0 5 5
38. Kamenec Tomáš   HO Nový Bor 0 5 5
39. Krtička Jan   Prdelka 0 5 5
40. Herman Pavel   BK Varnsdorf 0 5 5
41. Kunca Aleš   XDK.cz 0 5 5
42. Zátka Jan 1975 SKI Polevsko 0 5 5
43. Střelba Ondřej   BŽB 0 5 5
44. Koudelka Tomáš 1975 XDK.cz 0 5 5
45. Vaněk Matěj   HO Nový Bor 0 5 5
46.  Zátka Josef 2001 SKI Polevsko 0 5 5
47. Dogaru Vasil 1981 Swahil Beer Team 0 5 5
48. Koutný Stanislav   OK Jiskra Nový Bor 0 5 5
49. Hackel Tomáš   ? 0 5 5
50. Cmunt Ondřej 2003 Jiskra Nový Bor 0 5 5
51. Kotlovský Tomáš   HO Nový Bor 0 5 5

           
VETERÁNI ročník 1973 a starší
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. úč.b. celkem
1. Jíra Jaroslav 1971 AC Česká Lípa 40 5 45
2. Novotný Jiří   Kateřinky 37 5 42
3. Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 34 5 39
4. Suchý Pavel   Krásná Lípa 31 5 36
5. Kubíček Zdeněk   Mnichovo Hradiště 28 5 33
6. Šrachta Vladimír 1960 Munro Sprint Cvikov 26 5 31
7. Plaček Tomáš 1963 ASK Děčín 24 5 29
8. Roudnický Milan 1968 Varnsdorf 23 5 28
9. Měkota Martin   DC Panelák Stará 22 5 27
10. Kronika Miroslav   KlubStart CZ 21 5 26
11. Janík Tomáš   Spona Teplice 20 5 25
12. Vácha Tomáš   Jiskra Nový Bor 19 5 24
13. Kalvoda Břetislav 1955 Munro Sprint Cvikov 18 5 23
14. Šiner Josef 1973 Nový Bor 17 5 22
15. Hofman Jaroslav   Krásná Lípa 16 5 21
16. Rejholec Michal   OK Jiskra Nový Bor 15 5 20
17. Kosina Michal 1972 LHS 14 5 19
18. Ulík Petr   ? 13 5 18

           
ŽENY
Poř. Jméno Nar. Oddíl 1. úč.b. celkem
1. Loubková Kateřina 1981 Eleven Rubena test team 40 5 45
2. Loubková Ivana 1980 Eleven Rubena test team 37 5 42
3. Krafková Ita 1981 OK Jiskra Nový Bor 34 5 39
4. Slaměná Ivana 1984 Volfartice 31 5 36
5. Lhotáková Anežka 1997 Schrödingerův Institut 28 5 33
6. Václavíková Jana 1996 Sklárna Ajeto 26 5 31
7. Koutná Olina 1971 OK Jiskra Nový Bor 24 5 29
8. Václavíková Hana 1964 Sklárna Ajeto 23 5 28
9. Minářová Lenka 1996 SKI Polevsko 22 5 27
10. Rejholcová Andrea   OK Jiskra Nový Bor 21 5 26
11. Krobová Jindra 1976 Jablonné v Podještědí 20 5 25
12. Svobodová Jana 1980 Jablonné v Podještědí 19 5 24
13. Krotilová Magaléna   BŽB 18 5 23
14. Schindlerová Tereza   BŽB 17 5 22
15. Šinerová Dagmar 1976 Kateřinky 16 5 21
16. Filipová Lenka   ? 15 5 20
17. Půlkrabová Šárka 1972 SKI Polevsko 14 5 19
18. Rauerová Jana   BŽB 13 5 18
19. Svítilová Pavla   BŽB 12 5 17
20. Dvořáková Magaléna   HO Nový Bor 11 5 16
21. Dvořáková L.   ? 10 5 15
22. Vaňková Irena   HO Nový Bor 9 5 14
23. Opatrná Jana   BŽB 8 5 13
24. Václavková Jolana   BŽB 7 5 12



Hospoda U Mlejna, Radvanec

startovné: 100 kč

Místo konání:
Radvanec 305 m.n.m. - Klíč 759 m.n.n.

Kontaktní osoby:
Michal Kosina (605 790 972), Jan Prošek (776 706 474)

Disciplína:
XC běh

Kategorie:
Muži, ženy, veteráni

Ostatní údaje:
Závod otevřen pro příchozí

Ředitel závodu:
Michal Kosina

Prezentace:
Na sále v Hospodě U mlejna, Radvanec, od 10. hodin.

Trasa:
Délka: cca 8 km
po turistických cestách na vrchol Klíče, převýšení 500 m, trasa bude značená fábory

Profil trati:

Předpis:
Hromadný start v 11.00 hod., Bude zajištěna doprava předem připraveného vlastního náhradního oblečení ke studánce pod Klíčem, kde bude k dispozici rovněž čaj a rum.
Upozorňujeme, že hřeby na běžecké obuvi nejsou dovoleny!

LHS

Členství

Žádost o členství do LHS ke stažení v souboru .pdf. Více …

Stanovy LHS

Dříve než si stáhnete Žádost o členství do Lužického horského spolku, přečtěte si pozorně Stanovy. Více ...

Shop

Lužický horský spolek pro vás připravil moderní trička s freestyle motivem Více…

Kontakt

Lužický horský spolek o. s.
473 01 Radvanec 3
IČ: 28554221